Samodzielna Księgowa/Księgowy

Warszawa, mazowieckie, Polska
3 dni temu

Polska, Warszawa 33325/001 Permanent

Naszym klientem jest wiodąca, międzynarodowa spółka z sektora automotive (TOP 5), z siedzibą w południowej części Warszawy.

Wraz z dynamicznym rozwojem struktur i wprowadzaniem nowego systemu finansowo-księgowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej księgowej/ Samodzielnego Księgowego na okres do końca roku.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy kandydatów do zespołu księgowego na stanowisko Starszej/Samodzielnej Księgowej/Księgowego.

Doświadczenie zdobyte w instytucji leasingowej jest mile widziane.

Kontrakt do końca roku.

Opis stanowiska / Job description:

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT8-AR, NIP-8, podatku od czynności cywilnoprawnej, podatku u źródła.
  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, Urząd Skarbowy).
  • Raportowanie lokalnie oraz do Grupy.
  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca oraz roku.
  • Wsparcie w zakresie rozwijania najnowszych rozwiązań IT dla działu księgowości.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku.
  • Doświadczenie zdobyte w instytucji finansowej mile widziane.
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości, przepisów podatkowych, MSR oraz MSSF.
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Excel.
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne.
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnie jak i w grupie.

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.
  • Atrakcyjny bonus roczny.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej spółki, TOP 5 w obszarze instytucji finansowych.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page