Goodmorning

GOODMORNING pośrednictwo pracy to firma działająca w branży HR od ponad 18. lat .
Jesteśmy zaangażowani w szereg projektów dla osób poszukujących pewnej pracy na terenie Holandii.
Poświadczeniem naszego zaufania są certyfikaty wydawane przez instytucje rynku pracy, które czuwają nad legalnością naszej branży.

Pracownik sezonowy
od zaraz, dla Par

Miasto: okolice Bredy

*Promocja dla osób młodych po szkole GRATIS PRZEJAZD

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy sezonowej - szklarnie (warzywa, owoce, kwiaty - zbiór), produkcja (pakowanie, sortowanie, żywności i inne ), drobny przemysł, na dłuższy okres z dużą ilością godzin pracy.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Znajomość języka obcego mile widziana oraz
  • Prawo jazdy mile widziane.

Oferujemy:

  • wypłata co tydzień na konto - ZAWSZE NA CZAS!
  • komfortowe zakwaterowanie, (wspólne dla Par)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7
  • pomoc w organizacji wyjazdu dla osób wyjeżdzających pierwszy raz

*Jesteś świeżo po szkole? – zapytaj o promocję Gratis przejazd i powrót busem do Holandii.

(oferta ograniczona czasowo-szczegóły w biurze)
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą nie zwlekaj.
Czekamy na Ciebie, to szansa na dobre zarobki i możliwość poznania Holandii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.