Pracownik produkcji

Warszawa, mazowieckie, Polska
27 dni temu

Grupa Eurocash to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku rozwojem unikalnego konceptu Sushi 2 Go, dostarczającego Klientom najwyższej jakości zestawy sushi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Kluczowe zadania:

  • realizacja produkcji zestawów sushi z zachowaniem standardów firmy,
  • kontrola jakości produktów,
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji sushi,
  • utrzymywanie porządku i dbanie o standardy BHP obowiązujące w miejscu pracy.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać doświadczenie w pracy przy produkcji żywności,
  • być gotowy do pracy w systemie równoważnym (praca w porze nocnej),
  • dobrze organizować swoją pracę,
  • być dokładny, skrupulatny, terminowy,
  • posiadać aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziana podstawowa znajomość HACCP.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • w pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.,
  • bogaty system świadczeń socjalnych,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).