Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Rozpocznij pracę w nowym zakładzie produkcyjnym w Stanowicach, który ruszy od drugiej połowy maja!

Kierownik na produkcji - 4000 netto

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Kłodawa
Region: lubuskie
Zadania na stanowisku obejmują:
  • nadzór nad procesem produkcji pelletu drzewnego
  • zarządzanie zespołem pracowników
Idealny Kandydat posiada:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • uprawnienia gr. 1. do 1 kV
  • umiejętność zarządzania personelem
  • chęć pracy w systemie czterobrygadowym
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 netto
  • miesięczną premię w zależności od wydajności produkcji
  • prywatna opiekę medyczną
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.