Referent ds. serwisu na rynek francuski

Miejsce pracy: Kornice
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Uruchamianie procesu usuwania reklamacji,
  • Ustalenie zasadności reklamacji oraz sporządzenie odpowiedzi na zasadność zgłoszonej reklamacji do Działu Handlowego oraz sposobu jej usunięcia lub zakończenia,
  • Analiza i raportowanie ilości reklamacji w stosunku: wpływające do zakończonych,
  • Kontrola kompletności wpisów w programie serwisowym,
  • Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresujących,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia...

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w  stale rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wysokie standardy pracy oraz liczne benefity,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.