Młodsza/y Księgowa/y (znana firma i produkty)

Warszawa, mazowieckie, Polska
53 dni temu

Polska, Warszawa 33734/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży handlowej z siedzibą na Ochocie (okolice CH Blue City).

Portfolio produktów dedykowane jest zarówno dla ludzi (sport/fitness) jak i biznesu (motoryzacja/lotnictwo)

Podsumowanie / Job summary:

Kandydat/ka będzie wspierać wewnętrzny dział księgowy w prawidłowym jego funkcjonowaniu.
Zatrudniona osoba będzie miała styczność z ciekawym (niewycinkowym) zakresem zadań księgowych.
Jest to idealna propozycja dla osób, które poszukują z jednej strony firmy o międzynarodowej renomie i strukturze (kilkadziesiąt oddziałów na całym świecie) a z drugiej przyjaznej, niekorporacyjnej, rodzinnej atmosfery w pracy.

Opis stanowiska / Job description:

  • Księgowanie i rozliczanie zdarzeń gospodarczych (faktury sprzedaży, wyciągi bankowe)
  • Wystawianie faktur korygujących
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków z tytułu zobowiązań i należności
  • Rozliczanie kasy fiskalnej
  • Wsparcie przy zawiązywaniu rezerw
  • Weryfikacja poprawności wystawionych faktur
  • Rozliczanie i księgowanie wydatków (delegacji) pracowniczych
  • Przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby wewnętrzne

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnim (min. B1) w mowie i piśmie
  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale księgowym/biurze rachunkowym
  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa, samodzielność

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Godziny pracy: 9.00 - 17.00
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz możliwość udziału w wielu wydarzeniach firmowych
  • Piękne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (okolice CH Blue City)

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page