Inżynier oprogramowania C++ (Software in the Loop)

Łódź, łódzkie, Polska
22 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Opis oferty pracy

Pracując na tym stanowisku Twoim zadaniem będzie tworzenie symulatora który jest wykorzystywany do rozwoju oprogramowania radarów.
Aplikacja tworzona będzie w C++ z użyciem biblioteki QT na komputery PC.
Na co dzień będziesz mieć możliwość współdziałania i spotykania się z kolegami z innych krajów (Europa, USA).
Rezultaty Twojej pracy przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Twoje zadania w zespole projektowym:

  • Zbieranie wymagań i dzielenie ich na zadania;
  • Zrozumienie działania systemów wizyjnych w linii produktowej DAS;
  • Projektowanie architektury oprogramowania;
  • Rozwiązywanie problemów: optymalizacja algorytmów, wirtualizacja, symulacja oraz budowanie modeli;
  • Pisanie oprogramowania (back-end, mogą się zdarzyć zadania front-end’owe);
  • Organizowanie lub branie udziału w spotkaniach i szkoleniach.

Kogo szukamy:

  • Dobra znajomość C++ (mile widziane doświadczenie w QT);
  • Znajomość platformy ROS (Robot Operating System) będzie atutem;
  • Bardzo dobre umiejętności językowe (j. angielski);
  • Umiejętności komunikacyjne: umiejętne zadawanie pytań i dochodzenie do sedna sprawy;
  • Architektoniczne i obiektowe podejście do wytwarzania oprogramowania;
  • Wykształcenie wyższe.

 Oferujemy:

  • Wsparcie finansowe przy relokacji do Łodzi;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Opiekę medyczną, kartę MyBenefit oraz pakiet socjalny;
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.