Contract Manager (m/f)

Śląskie, śląskie, Polska
5 dni temu

Polska, Śląskie 33717/001 Permanent

Dla naszego klienta, wiodącego, międzynarodowego dostawcy usług w zakresie logistyki kontraktowej, w związku z prężnym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Contract Manager.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Contract Manager będzie odpowiedzialna za kontakt z kluczowymi klientami oraz za strategiczne zarządzanie kontraktami.

Opis stanowiska / Job description:

- raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Generalnego oraz ścisła współpraca z Dyrektorem Operacyjnym,
- odpowiedzialność za kontakt z kluczowymi klientami oraz wykorzystywanie nowych możliwości biznesowych zgodnie ze standardami najwyższej jakości usług,
- kontrolowanie, zarządzanie kontraktami w sposób optymalny, tak aby zwiększyć efektywność operacyjną,
- ocena ryzyka w kontraktach oraz renegocjowanie zapisów narażających Firmę na ryzyko,
- negocjowanie i odnawianie kontraktów,
- śledzenie wyników finansowych i wykonywanie budżetu,
- przygotowywanie projektów obniżających koszty oraz podejmowanie ciągłych działań doskonalących,
- kontrolowanie czy poziom obsługi jest zgodny z oczekiwaniami i ustaleniami zawartymi w kontraktach,
- definiowanie i monitorowanie planów działań ukierunkowanych na zwiększenie poziomu usług,
- prowadzenie kluczowych projektów,
- obsługa projektów o zasięgu międzynarodowym na poziomie lokalnym lub międzynarodowym,
- zarządzanie projektami certyfikacyjnymi (Quality program),
- odpowiedzialność za całościową współpracę z klientami, spotkania, prezentacje,
- rozwój wiedzy o istniejącym rynku oraz o potencjalnych klientach oraz informowanie pracodawcy o nowych możliwościach biznesowych,
- zapewnianie efektywnej komunikacji pomiędzy klientami a firmą,
- podejmowanie działań na terenie całej Polski.

Kogo szukamy / Profile description:

- wykształcenie wyższe, preferowany kierunek zarządzanie, sprzedaż, logistyka lub pokrewne,
- min. 5 lat doświadczania w usługach logistycznych - preferowane doświadczenie w logistyce
magazynowej,
- biegła znajomość języka angielskiego, znajomość dodatkowego języka (niemieckiego lub francuskiego) będzie atutem,
- znajomość przepisów prawnych oraz analizy kosztów,
- zorientowanie na wyniki oraz wcześniejsze sukcesy w sprzedaży poparte wynikami,
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne wraz z umiejętnościami budowania relacji z profesjonalistami na wszystkich poziomach organizacyjnych,
- umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i niezależnie.

Oferujemy / We offer:

- Ciekawą i satysfakcjonującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, w dynamicznym, międzynarodowym zespole,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur,
- Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page