Regionalny Kierownik ds. Eksploatacji

Województwo Kujawsko-Pomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska
21 dni temu

PRACA W WYMIARZE 1/1 ETATU

Miejsce pracy: Województwo kujawsko-pomorskie

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: DS/4/2019

TWOJE ZADANIA:

  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów technicznych w obiektach
  • Zarządzanie wykonywaniem napraw i przeglądów przez firmy zewnętrzne oraz kontrola jakości i terminowości
  • wykonywanych prac
  • Zarządzanie wykonywaniem napraw przez specjalistów technicznych w sklepach oraz kontrola jakości i terminowości
  • Nadzór nad realizacją budżetu eksploatacji
  • Regularne wizytowanie obiektów w podległym regionie
  • Zbieranie informacji o potrzebach remontowych, wycenianie ich i nadzorowanie remontów w ramach pozyskanych środków
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej obiektów zgodnie z wytycznymi
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników obiektów z zakresu eksploatacji oraz oszczędzania energii
  • Prowadzenie działań zmierzających do redukcji emisji CO2
  • Przygotowywanie ocen jakości pracy firm zewnętrznych

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

  •  Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu
  • Klientowskiego Clubcard
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ZAAPLIKUJ