Finance Manager - Medical Device

Warszawa, mazowieckie, Polska
112 dni temu

Polska, Warszawa 33748/001 Permanent

Dla naszego klienta , międzynarodowej organizacji świadczącej swoje usługi w branży medycznej, w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Finance Manager.

Podsumowanie / Job summary:

Wybrana osoba będzie współpracować bezpośrednio z lokalnym i regionalnym managementem pionu finansów i będzie miała unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska / Job description:

* Wsparcie CFO Grupy w przeglądzie i identyfikacji możliwych usprawnień w procesach i procedurach i systemach wspierających pion finansowy
* Przygotowanie planu wdrożenia usprawnień i jego realizacja zgodnie z przyjętym harmonogramem
* Odpowiedzialność za proces planowania oraz prognozowania
* Wsparcie procesów raportowania miesięcznego raportowania i konsolidacji
* Wsparcie procesów budżetowania i analizy projektów inwestycyjnych
* Współpraca z SSC Grupy

Kogo szukamy / Profile description:

* Min 10 letnie doświadczenie w finansach; idealnie jako połączenie doświadczenia w firmie Big4 oraz w działach finansowych międzynarodowych firm o wysokiej kulturze zarządzania finansami
* Kwalifikacje ACCA, CIMA lub KIBR będą atutem
* Doskonała wiedza z zakresu budżetowania, planowania finansowego, raportowania zarządczego i finansowego (IFRS), analizy projektów inwestycyjnych
* Doświadczenie w prowadzeniu projektów mających na celu optymalizację procesów finansowych i operacyjnych
* Znajomość systemu SAP będzie atutem
* Nastawienie na poszukiwanie usprawnień, chęć inicjowania nowych projektów
* Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
* Otwartość, inicjatywa, elastyczność, dynamizm oraz wielozadaniowość

Oferujemy / We offer:

* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w finansach, w tym w optymalizacji procesów i zarządzania projektami
* Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page