w aktówce

To ogłoszenie wygasło 38 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Magazynier poszukiwany!

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz, Rabowice, Paczkowo, Zalasewo
Region: wielkopolskie

Poszukujemy:

osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu Magazynierów. Czym powinien wyróżniać się nasz przyszły kolega? Na pewno zaangażowaniem i pracowitością, ale również pozytywnym podejściem do pracy i gotowością do nauki nowych umiejętności. Liczymy także na Twoją dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym.

Czy to o Tobie? Jeśli tak, to sprawdź co możemy Ci zaproponować.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci:

umowę o pracę oraz solidne wynagrodzenie podstawowe i premie. Jeżeli będziesz chętny, to istnieje możliwość wyrobienia extra płatnych nadgodzin. Już od początku współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie i kompleksowe szkolenia wdrażające. Każdy z nas jest wyposażony w sprzęt niezbędny do pracy oraz odzież roboczą.

Do Twoich przyszłych zadań będą należeć:

proste prace magazynowe, czyli kompletowanie zamówień zgodnie z najnowszym zapotrzebowaniem.

Nasz przyszły kolego! Zachęcamy do aplikowania, jeśli masz pytania, to zadzwoń: 503 075 956 lub napisz: r.hajahmadov@ksservice.pl.

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście