Technik Utrzymania Ruchu
Mechanik / Elektryk / Automatyk

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG
w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie
jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej – praca w systemie czterobrygadowym
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji techniczne
  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych
  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp)
  • Tworzenie instrukcji pracy/ procedur

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym/ zmiany 12h
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki
  • Doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych byłaby dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei