Magazynier-wynagrodzenie nawet do 3092 zł brutto/jedna zmiana

Wrocław, dolnośląskie, Polska
27 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Kogo szukamy?

Kandydatów zmotywowanych i gotowych do pracy w godzinach popołudniowych od 13.15 do 21.15 od zaraz. Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Twoje przyszłe zadania to:

Załadunek i rozładunek oraz proste prace magazynowe przy użyciu skanera.

Dołącz do Nas i zyskaj:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia z atrakcyjnym wynagrodzeniem 2690 zł brutto oraz 15 % premią. Aktywni jesteśmy od poniedziałku do piątku, weekendy mamy wolne. Gwarantujemy szkolenia wstępne stanowiskowe na każdym etapie.

Nie czekaj dłużej - APLIKUJ już teraz!

Zapraszam do kontaktu  po nr. tel. 504 862 749

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.