Magazynier-3550 zł brutto/bez uprawnień UDT

Błonie, mazowieckie, Polska
115 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier.

Miejsce pracy: Błonie
Region: mazowieckie

Oczekujemy:

Energicznych i zdecydowanych osób i otwartych na pracę w systemie zmianowym.

Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe z UDT.

Twoje zadania:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie obsługa wózka widłowego oraz praca ze skanerem.

Co chcemy zaoferować:

Zatrudnienie o charakterze stałym w wymiarze 8 godzin dziennie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem nawet do 3550 zł brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku zapewniając wolne weekendy. Po okresie próbnym oferujemy realną perspektywę współpracy z bogatym pakietem motywacyjno-socjalnym: opieka medyczna, karta paliwowa, dofinansowanie do karty Multisport, kartę SIM do użytku prywatnego oraz dofinasowanie z ZFSŚ. Otrzymujesz od nas  kompleksowe szkolenie wdrażające w stanowisko pracy.

Na wszystkie pytania odpowiemy pod nr. tel. 504 862 749

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.