Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na rynku budowlanym w Polsce i w Szwecji. W Grupie rozwijane są aktualnie dwie marki: Procyon Construction, która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych na rynku szwedzkim oraz EcoReadyBath, produkująca prefabrykowane łazienki.

Poszukujemy pilnie osoby do biura w Stargardzie na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Stargard

Twoje obowiązki:

  • prowadzanie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
  • naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,
  • wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, poprawa efektywności świadczonych usług,
  • współpraca przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • oświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w firmie branży produkcyjnej,
  • znajomość: języka angielskiego, systemu typu ERP, pakietu Office (zwłaszcza Excel),
  • praktyczna znajomość zasad księgowania oraz przepisów prawa podatkowego (w szczególności tematyka z zakresu odwrotnego obciążenia), doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji zagranicznych oraz zabezpieczeń wzajemnych, tworzenie i rozliczanie budżetów oraz przepływów pieniężnych,
  • otwartość i bardzo dobra komunikacja z ludźmi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole ekspertów z pasją,
  • eventy okolicznościowe i integracyjne,
  • pakiet sportowy (karta Multisport),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer etc.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.