Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Kraków, małopolskie, Polska
45 dni temu

Polska, Kraków 33189/001 Permanent

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów i dostawców półproduktów chemicznych i kompozytowych o szerokim zastosowaniu, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Kierownika Produkcji będzie odpowiedzialna za zarządzanie wydziałem produkcyjnym, optymalizację kosztów, a także wdrażanie rozwiązań służących wzrostowi jakości oraz wydajności produkcji.

Opis stanowiska / Job description:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem w zakresie planowania i realizacji produkcji
  • Optymalizacja kosztów i współtworzenie planów produkcyjnych
  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu produkcyjnego
  • Wdrażanie rozwiązań służących wzrostowi jakości oraz wydajności produkcji
  • Odpowiedzialność za jakościowość i terminowość produkcji
  • Budowanie kultury bezpieczeństwa
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Obsługa systemu SAP
  • Przygotowywanie raportów
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu chemicznym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie z branży chemicznej)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i indywidualnie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w obsłudze SAP

Oferujemy / We offer:

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Współtworzenie zgranego oraz stabilnego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna, dofinansowanie do letniego wypoczynku

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page