w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Pracownik magazynu-atrakcyjne wynagrodzenie/transport

Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
117 dni temu

To ogłoszenie wygasło 102 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik magazynu.

Pracownik magazynu-atrakcyjne wynagrodzenie/transport

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Region: łódzkie

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

 

Posiadasz  uprawnienia na wózki widłowe z UDT?

Jesteś gotowy na pracę zmianową?

Twoim atutem jest sumienność i praca w zespole


To co możemy Ci zaoferować:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z solidnym wynagrodzeniem oraz bogatą premią roczną a także z wysokim  40 % dodatkiem za pracę w godzinach nocnych. Weekendy są Twoje, pracujemy od poniedziałku do piątku. Gwarantujemy przejrzyste warunki zatrudnienia i możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. System szkoleń wdrażający w stanowisko pozwoli Ci na łatwiejszą i płynniejszą pracę. Zapewniamy bezpłatny transport z Łodzi, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Ozorkowa i Poddębic.

Zakres Twoich działań :

Załadunek i rozładunek towaru oraz prawidłowe rozmieszczenie na magazynie a także proste prace magazynowe z obsługą skanera.

.Aplikuj CV  już dziś.

Jeśli nurtują Cię jeszcze pytania dzwoń pod nr. tel. 504 862 749

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście