SPECJALISTA DS OBSŁUGI SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Dzielna k/Ciasna (powiat lubliniecki)
Region: śląskie

Zadania:

  • nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień,
  • nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zadań handlowych,
  • fakturowanie,
  • koordynacja działań sprzedażowo- logistycznych pod kątem sprawnej realizacji wysyłek,
  • współpraca z menadżerami rynku,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • monitorowanie potrzeb handlowych obecnych klientów,
  • kompletacja i archiwizacja dokumentów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP na podobnym stanowisku (preferowany SAP),
  • dobra znajomość języka obcego (angielski i/lub niemiecki i/lub francuski),
  • znajomość pakietu MS Excel,
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole,
  • zatrudnienie na umowę o prace,
  • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do międzynarodowego koncernu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie Podania lub CV osobiście w sekretariacie firmy pod adresem: INVADO Sp. z o.o. Dzielna ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna, tel. 34 35 10 540(sekretariat), w godzinach Poniedziałek od 8:00 do 17:00 Wtorek, Środa, Czwartek od 8:00 do 16:00 Piątek od 8:00 do 15:00., lub drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej https://www.invado.pl/ - zakładka  O NAS >praca w INVADO.