Młodszy Kosztorysant/Młodszy Specjalista ds. ofertowania

Łódź, łódzkie, Polska
60 dni temu

DP SYSTEM Sp. z o.o.

DP System jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów z automatyki. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Zadania:

Udział w tworzeniu kosztorysów i ofert:

  • analizowanie dokumentacji przetargowej i projektowej;
  • przygotowywanie specyfikacji ilościowej na bazie dokumentacji technicznej i rysunków;
  • ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych, nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów;
  • przygotowywanie i składanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców;
  • negocjowanie warunków handlowych z podwykonawcami i dostawcami;
  • poszukiwania optymalizacji i rozwiązań zamiennych;
  • udział w wizjach lokalnych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • znajomość zasad kosztorysowania prac (mile widziane);
  • mile widziana znajomość programów kosztorysowych (preferowana Norma);
  • mile widziana znajomość ustawy Prawa Zamówień Publicznych;
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z branżą kolejową, elektrotechniczną;
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • umiejętność analizy branżowych dokumentacji technicznych;
  • znajomość komputerowych pakietów biurowych;
  • umiejętność i chęć pracy samodzielnej i zespołowej;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • pogodne usposobienie i kultura osobista;
  • komunikatywność,
  • uczciwość, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • szansę zdobycia poszukiwanego na rynku pracy doświadczenia zawodowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego po okresie próbnym (Karta MULTISPORT)
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomoca APLIKUJ
w temacie wiadomości wpisując: CV – Młodszy Kosztorysant.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

 Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS: 217203, NIP: 728-253-88-13, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Młodszy kosztorysant. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.