INŻYNIER BUDOWY

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
137 dni temu

OGŁOSZENIE O PRACĘ

SEGAR to firma działająca w branży budowlanej od ponad 10 lat.
Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu robót geotechnicznych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Region: Cała Polska

MIEJSCE PRACY:

  • place budowy na terenie całej Polski
  • baza firmy w m. Słubica A k.Mszczonowa

OPIS STANOWISKA:

  • kierowanie i nadzór nad realizacją robót geotechnicznych zgodnie z umową i zatwierdzonym harmonogramem
  • analiza dokumentacji technicznej przed rozpoczęciem robót
  • koordynowanie prac podwykonawców i podległych pracowników
  • przestrzeganie zasad bhp na budowie
  • bieżące raportowanie przebiegu prac na budowie
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • wsparcie kierownika działu realizacji
  • współpraca z innymi działami firmy podczas przygotowania budowy pod względem sprzętowym i organizacyjnym

WYMAGANIA:

  • ukończone studia inżynierskie na kierunku budownictwo
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji (praca na terenie całej Polski)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE:

  • wiedza z zakresu geotechniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ TERAZ

W PRZYPADKU PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 22 353 80 60

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest SEGAR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy A. Krzywoń 8/48. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez SEGAR Sp. z o.o.  inspektorem danych osobowych.