SPECJALISTA W DZIALE OFERTOWANIA / KOSZTORYSANT GEOTECHNIK

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Firma Segar Sp. z o. o.  zajmująca się wykonywaniem specjalistycznych robót geotechnicznych,
poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Warszawy, woj. mazowieckie

MIEJSCE PRACY:

  • baza firmy w m. Słubica A  k. Mszczonowa

OPIS STANOWISKA:

  • analiza wpływających zapytań ofertowych
  • analiza dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie wstępnych koncepcji technologicznych
  • kalkulacje kosztów
  • przygotowywanie ofert techniczno-cenowych
  • wsparcie w projektowaniu
  • wsparcie przygotowania produkcji

WYMAGANIA:

  • ukończone studia inżynierskie na kierunku budownictwo (ew. ostatni rok studiów)
  • dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kategorii B

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie fundamentów specjalnych, zabezpieczeń wykopów
  • specjalizacja geotechniczna na studiach
  • znajomość innych języków obcych
  • znajomość oprogramowania geotechnicznego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ TERAZ

W PRZYPADKU PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 22 353 80 60

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest SEGAR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy A. Krzywoń 8/48. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez SEGAR Sp. z o.o.  inspektorem danych osobowych.