PWIK SP. Z O.O. W WYSZKOWIE

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik laboratorium badania wody i ścieków

Miasto: Wyszków

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy laboratorium badania wody i ścieków
  • Wykonywanie badań mikrobiologicznych wody
  • Przygotowanie laboratorium do akredytacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • Nadzór nad walidacją metod analitycznych
  • Nadzór nad powierzonym wyposażeniem
  • Współpraca z innymi laboratoriami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (chemia, biologia lub pokrewne)
  • Znajomości metod badawczych stosowanych w laboratorium badającym wodę i ścieki
  • Znajomości normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • Doświadczenia w pracy w laboratorium akredytowanym (minimum 2 lata)
  • Znajomości języka angielskiego (mile widziana)
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w dobrze zorganizowanej Spółce;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Dokumenty prosimy składać osobiście, listownie lub drogą e-mailową.

Prosimy o zastosowanie w CV klauzuli dostępnej na naszej stronie internetowej: www.pwikwyszkow.pl – w zakładce „Ogłoszenia” – „Oferty pracy”.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie,
ul. Komunalna 1, 07-200 Wyszków

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.