Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częściąprzestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyćniepowtarzalną atmosferę domu.

Asystent Kupca

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie kupca w prowadzonych projektach;
  • Kontakt z obecnymi klientami;
  • Organizacja spotkań handlowych;
  • Administrowanie bazą danych dot. Klientów oraz towarów;
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz na potrzeby Działu;
  • Organizacja podróży służbowych;
  • Kompletacja i archiwizacja dokumentacji handlowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności pracy z dużą ilością danych;
  • Skrupulatności oraz dokładności;
  • Samodzielności i skuteczności w działaniu;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania;
  • Znajomości języka angielskiego;
  • Swobodnej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel;
  • Komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane).

Zatrudnionym oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe do wyboru
  • Szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pozytywna atmosfera pracy

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Miejsce pracy: Katowice

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesurekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).