w aktówce

To ogłoszenie wygasło 122 dni temu

Teatr Muzyczny CAPITOL poszukuje osoby na stanowisko:

Montażysta

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer ref.: montażysta

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • obsługa eksploatacyjna sceny podczas prób i przedstawień;
  • załadunek i rozładunek dekoracji i innych materiałów;
  • wykonawstwo zmian dekoracji.

  Sposób zatrudnienia:umowa o pracę w wymiarze 1 etat.
  Praca na podstawie grafiku w równoważnym systemie czasu pracy.  

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • podstawowe umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność noszenia ciężarów do 50 kg na małe odległości;
  • umiejętności manualne – drobne naprawy dekoracji;
  • sumienność;
  • punktualność.

CV , list motywacyjny prosimy składać do 20 maja 2019 roku na adres:
Teatr Muzyczny CAPITOL, ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław 
z dopiskiem "montażysta"

lub

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Teatr Muzyczny Capitol danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Jeżeli chcesz, aby pracodawca zachował Twoje CV w swojej bazie dla celów innych rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, zamieść dodatkowo w CV następującą klauzulę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, iż: 

- Administratorem moich danych osobowych jest Teatr Muzyczny Capitol z siedzibą we Wrocławiu ul. Piłsudskiego 67.

- Osobą , z którą można kontaktować się w sprawach  związanych  danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Kontakt do administratora : poczta elektroniczna: inspektor@teatr-capitol.pl lub poczta tradycyjna: Teatr Muzyczny Capitol , ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław

- Moje dane osobowe będą przetwarzane gdyż jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji  na stanowisko, w związku z którym udostępniłem moje dane osobowe, jak również związanych z jego przeprowadzeniem obowiązków wynikających z przepisów prawa.

- Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od ukończenia rekrutacji.

- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w Teatrze Muzycznym Capitol z siedzibą we Wrocławiu.

- Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

- Dane mogą być udostępniane jedynie organom państwa upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa krajowego.

- Podane dane będą przetwarzane zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz innych przepisów prawa.

- Mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

- Mam prawo do przenoszenia swoich danych do innego administratora.

- Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2.

Podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w Teatrze Muzycznym Capitol z siedzibą we Wrocławiu.

Praca w mieście