Konstruktor (m/k)

Tychy, śląskie, Polska
3 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr. ref.: a0t4H00000WJJUxQAP

Obowiązki:

  • konstruowanie maszyn specjalnych lub ich podsystemów,
  • sporządzanie koncepcji i analiz inżynierskich,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • uczestnictwo w projektach krajowych i zagranicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu maszyn specjalnych,
  • znajomość SolidWorks,
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
  • znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia kwartalna),
  • ubezpieczenie,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
  • wymiany z zaprzyjaźnionymi firmami zagranicznymi.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.