Zakład Narodowy im. Ossolińskich. Biblioteka

Zakład Narodowy im. Ossolińskich

poszukuje kandydata na stanowisko

Sekretarz redakcji
Wydawnictwa Ossolineum

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

  • stałe kontaktowanie się z autorami i współpracownikami wydawnictwa w Polsce i za granicą
  • prowadzenie korespondencji i archiwum wydawnictwa
  • pisanie i redagowanie krótkich tekstów informacyjnych, przygotowywanie umów i innych dokumentów
  • współpraca z innymi działami wydawnictwa
  • udział w kolegiach redakcyjnych, targach książki i spotkaniach autorskich.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość różnych etapów pracy nad książką oraz programów komputerowych używanych w wydawnictwie
  • wzorowa polszczyzna i duża kultura literacka, w tym umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • wiarygodność, komunikatywność i elastyczność.

Oferujemy:

  • pracę w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw w Polsce
  • wynagrodzenie stosowne do czasu pracy i zakresu obowiązków
  • możliwość rozwoju i awansu.

Przetwarzanie danych osobowych kandydatów  do pracy odbywa się na podstawie Polityki Informacyjnej administratora tych danych - Zakład Narodowy im. Ossolińskich z siedzibą: Wrocław, ul. Szewska 37;

link (https://bip.ossolineum.pl/wp-content/uploads/2018/06/Polityka-informacyjna-ZNiO.pdf).

Przesłanie drogą mailową swojej kandydatury stanowi jednocześnie potwierdzenie zapoznania się z Polityką Informacyjną i  zaakceptowanie jej postanowień.

Listy motywacyjne wraz z CV przyjmujemy do 23 maja 2019 roku pod adresem: barbara.piaskowska@ossolineum.pl Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości: Sekretarz redakcji Wydawnictwa Ossolineum. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.