PARETTi Rekrutacja  jest lokalnym partnerem największych firm w regionie, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego stałego i sprawdzonego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Technolog

Miejsce pracy: Strojec

Region: opolskie

Numer ref.: T/S/KR

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjno - technologicznej oraz technologii wykonania danych elementów
  • Programowanie zadań obrabiarek numerycznie sterowanych
  • Tworzenie rysunków form wykonawczych i oprzyrządowania odlewniczego oraz  konstrukcji wytwarzanych elementów
  • Nadzór nad jakością procesu technologicznego
  • Dbanie o stan techniczny maszyn, urządzeń, oprogramowania i narzędzi pomiarowych
  • Przestrzeganie obowiązującego regulaminu pracy, zasad oraz przepisów BHP
  • Optymalizacja procesu technologicznego
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne - mile widziane wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza techniczna oraz podstawowa wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość programów AutoCad, ProEngineer oraz narzędzi do obróbki skrawaniem

Oferujemy:

  • Pracę w rodzinnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, bez zacięcia korporacyjnego
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Bony świąteczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dopłatę do opieki zdrowotnej po przepracowanym roku
  • Imprezy integracyjne oraz zajęcia sportowe
  • Ubrania robocze, potrzebne narzędzia pracy i napoje
  • Pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.