Inżynier jakości (systemy)

Wrocław, dolnośląskie, Polska
wczoraj

Polska, Wrocław 33801/001 Permanent

Nasz Klient jest wiodącym producentem części samochodowych i elektronicznych założonym. Posiada fabrykę w Polsce oraz filie produkcyjne na świecie tworząc globalną sieć produkcyjną.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Inżynier Jakości ds Systemu.

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie audytem procesów zgodnie z wymaganiami systemów zarządzania jakością IATF 16949 oraz VDA
  • inicjowanie skutecznych planów naprawczych, szkolenia pracowników z zakresu systemu jakości, współudział w analizach FMEA, czynny udział w tworzeniu dokumentacji PPAP, stała współpraca oraz rozwijanie pozytywnych relacji z pracownikami innych działów wewnątrz firmy.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Umiejętność zarządzania audytem procesów klientów
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością IATF 16949, VDA
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, normy itd.)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki związane z Zarządzaniem Jakością)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowopowstającej firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów, ubezpieczenie na życie, wsparcie w relokacji

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page