Firma produkcyjna o zasięgu krajowym i zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Posprzedażowa obsługa nowych Klientów,
  • Monitorowanie rynku branżowego na powierzonym obszarze,

WYMAGANIA:

  • Co najmniej dwuletnia praktyka na stanowisku handlowca,
  • Potwierdzone sukcesy sprzedażowe,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Nastawienie na osiąganie postawionych celów indywidualnych jak i zespołowych,
  • Konsekwencji w działaniu,
  • Prawo jazdy kategorii "B",
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Dużo energii pozytywnej i braku leku przed stawianymi celami,

OFERUJEMY:

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy,
  • Pracę w profesjonalnej i bardzo zmotywowanej grupie sprzedażowej,
  • Stały rozwój kompetencji handlowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres

rekrutacjapracownikow001@gmail.com

z dopiskiem PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY