Kierownik działu konstrukcyjnego

Warszawa, mazowieckie, Polska
123 dni temu

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Dla naszego klienta, firmy z 50 letnim doświadczeniem w tłocznictwie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer ref.: 2019/WAW/KDK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Nadzór nad realizacją projektów
- Opracowywanie dokumentacji technicznej
- Przygotowywanie wyceny narzędzi oraz wstępnych rozkrojów
- Stała współpraca z innymi działami firmy oraz z klientami i osobami trzecimi
- Organizowanie, nadzorowanie, koordynowanie i kontrola pracy podległego zespołu konstruktorów
- Rekrutacja, szkolenie, monitorowanie pracy zespołu
- Udział w procesie wdrożenia oprzyrządowania do produkcji

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny bądź pokrewny)
- Doświadczenie w konstrukcji tłoczników
- Znajomość rysunku technicznego
- Praktyczna znajomość oprogramowania 3D
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość procesów obróbki plastycznej na zimno oraz oprogramowania Solid Edge
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zespole
- Zdolności liderskie
- Komunikatywność i otwartość na nowe pomysły

NASZ KLIENT OFERUJE:

- Umowę o pracę
- Pakiet medyczny oraz sportowy
- Fundusz socjalny
- Szkolenia
- Spotkania integracyjne
- Przyjazną atmosferę
- Premię kwartalną za wykonanie ustalonych zadań
- Możliwość rozwoju umiejętności liderskich i pracę przy międzynarodowych projektach

Więcej ofert pracy znajdą Państwo na naszej firmowej stronie www.myworknet.pl

Aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi ofertami pracy zachęcamy do polubienia naszej firmowej strony FB:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.