Starszy Administrator Systemów Contact Center
– umowa o pracę na czas określony/nieokreślony

Team Łódź/Wydział Systemów Sieciowych i Contact Center ul. Chóralna
Region: łódzkie
Zadania
  • Świadczenie usług profesjonalnych w zakresie utrzymania Systemów Contact Center
  • Obsługa, usuwanie i koordynacja złożonych i skomplikowanych awarii i incydentów w infrastrukturze środowisk Contact Center
  • Optymalizacja i ulepszanie istniejącej infrastruktury systemów IT, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
  • Realizacja niestandardowych i skomplikowanych prac wdrożeniowych w obszarze systemów Contact Center
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych metod administracji i zarządzania infrastrukturą
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Posiadasz minimum rok doświadczenia na stanowisku administratora systemów Contact Center lub telefonii SIP
  • Masz wiedzę na temat protokołów telekomunikacyjnych ze szczególnym naciskiem na SIP
  • Potrafisz umiejętnie konfigurować w środowisku windows, linux
  • Masz podstawową znajomość baz danych(pisanie zapytań SQL), sieci, skryptów
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym nabywanie wiedzy, komunikację z TAC producentów
  • Dbasz o szczegóły realizowanych zadań
Mamy
dla Ciebie
  • Rozwój w technologiach Genesys Engage, Nice
  • Praca przy dużym środowisku CC
  • Kartę sportową bez limitów
  • Pracę z inspirującymi i ciekawymi ludźmi
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Przestrzeń do inicjatywy

Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs