POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista/tka ds. Analiz

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wymagane kompetencje:

  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Power Point
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z dużych zestawów danych
  • otwartość i nastawienie na zdobywanie nowych umiejętności oraz wiedzy

Zadania do realizacji na stanowisku pracy:

  • przygotowanie analiz i rekomendacji w zakresie: wyników sprzedażowych, wykonania budżetu prowizyjnego
  • wyznaczanie celów dla sieci partnerskiej oraz handlowców
  • przygotowywanie komentarzy do tygodniowych wyników sprzedażowych
  • monitorowanie realizacji standardów pracy w terenie
  • przygotowywanie inne analiz ad hoc

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny
pod poniższym przyciskiem