Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko Kontroler biznesowy.

Kontroler biznesowy - umowa o pracę/konkurencyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Zabrze, Rybnik
Region: śląskie

Główne obowiązki:

  • analiza wydajności procesów produkcyjnych
  • monitorowanie wykonania budżetu
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • wsparcie w procesie przygotowania budżetu miesięcznego/rocznego

         Oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • znajomość języka angielskiego (B2)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętności analityczne i skrupulatność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem premiowym
  • szeroki pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, kursy języków obcych, dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w komfortowym biurze w godzinach 8-16
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko pracy
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Na Twoje pytania odpowiemy pod nr telefonu 506 561 604

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.