Inżynier ds Jakości (elektronika w motoryzacji)

Dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
104 dni temu

Polska, Dolnośląskie 33800/001 Permanent

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, która jest zlokalizowana w okolicy Wrocławia. Wobec rozwoju organizacji oraz nowych inwestycji aktualnie prowadzi rekrutację na kluczowe stanowisko w obszarze Jakości.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej (produkcja elektroniki) poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko (Starszego) Inżyniera Jakości - w zależności od doświadczenia.

Opis stanowiska / Job description:

  • Współpraca z Klientami wewnętrznymi oraz działem rozwoju
  • Kontakt z Klientem zewnętrznym, także w obszarze reklamacji
  • Dbałość o ciągłe doskonalenie produktów

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Jakość, Chemia, Mechanika)
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • min 2 letnie doświadczenie w branży elektronicznej - wymagane
  • Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomość elektroniki/ elektrotechniki lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w procesie zarządzania reklamacjami
  • Znajomość języka angielskiego - wymagane
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Oferujemy / We offer:

Nasz Klient w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, udział w innowacyjnych projektach oraz odpowiednie pakiety szkoleń.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page