Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia specjalisty z obszaru technologii produkcyjnej. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w jednym z warszawskich przedsiębiorstw.

Kierownik Działu (na produkcji)

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno, Pruszków
Region: mazowieckie
Oferta zatrudnienia obejmuje:
  • wynagrodzenie w wysokości nawet 10 tys. zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 1. lipca
  • bogaty pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, fundusz socjalny, kwartalny system premiowy)
  • udział w spotkaniach integracyjnych oraz szkoleniach
  • możliwość realizacji ambitnych, międzynarodowych projektów
Od aplikujących oczekujemy:
  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenia w pracy przy konstrukcji tłoczników - wymóg konieczny
  • znajomości rysunku technicznego oraz oprogramowania Solid Edge
  • umiejętności tworzenia kosztorysów
  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
Główny zakres zadań na stanowisku:
  • sprawowanie pieczy nad realizacją projektów
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu Działu Tłoczni
  • przygotowywanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i kosztorysów
  • wdrażanie oprzyrządowania do produkcji

WAŻNE! Miejsce pracy znajduje się w zachodniej części Warszawy.

Więcej informacji udzielimy pod numerem telefonu: 91 430 27 24.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.