Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Tarnobrzeg, podkarpackie, Polska
19 dni temu

Polska, Tarnobrzeg 33676/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, działająca w branży automotive w 30 krajach i na 4 kontynentach, a także lider technologii i innowacji w innych branżach.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dalszym rozwojem organizacji, poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Kierownika Wydziału Produkcyjnego, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie ponad 200-osobowym zespołem.

Opis stanowiska / Job description:

1. Zarządzanie zespołem:

  • Planowanie i kontrola pracy zespołu,
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz aktualizacja instrukcji pracy i instrukcji BHP,
  • Nadzorowanie procesu ocen pracowniczych,
  • Planowanie optymalizacji zatrudnienia i rekrutacja nowych pracowników,
  • Zapewnienie odpowiednich warunków współpracy i relacji pomiędzy pracownikami;

2. Zarządzanie procesami:

  • Realizacja planów produkcyjnych,
  • Osiąganie zakładanych wskaźników produkcyjnych - KPI,
  • Nadzór nad kosztami produkcji,
  • Ciągłe doskonalenie procesów,
  • Nadzór nad eksploatacją oraz utrzymaniem w sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych i infrastruktury;

3. Zarządzanie jakością i środowiskiem:

  • Bieżący monitoring czynników środowiskowych w Dziale,
  • Przestrzeganie zaleceń zawartych w procedurach i instrukcjach SZŚ,
  • Zgłaszanie i opracowywanie udoskonaleń w obowiązujących instrukcjach ZSZ ISO 14001.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym obszarem produkcyjnym, idealnie w branży automotive,
  • Znajomość zasad zarządzania jakością,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zorientowanie na bezpieczeństwo i jakość,
  • Podejmowanie decyzji, komunikatywność,
  • Umiejętność sterowania rozwojem własnym i pracowników,
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy / We offer:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Dofinansowanie studiów wyższych i podyplomowych,
  • Pakiet szkoleń indywidualnie dobrany do zakresu zadań na stanowisku oraz wymaganych kompetencji,
  • Wdrożenie i szkolenie niezbędne do płynnego i bezpiecznego wykonywania zadań.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page