Operator maszyn

Tychy, śląskie, Polska
50 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr. ref.: a0t4H00000WJK3JQAX

Obowiązki:

  • obsługa maszyn,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • praca zgodnie z instrukcją.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • znajomość rysunku technicznego i obsługi suwmiarki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • atrakcyjną stawkę plus miesięczną premie (600 zł brutto),
  • możliwość awansu i rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.