RAVEN PL Sp. z o. o.

Jesteśmy Grupą RAVEN, w skład której wchodzi słowacka spółka akcyjna Raven , oraz spółki-córki mające swoje siedziby w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Grupa zatrudnia 750 pracowników i jest obecnie jednym z najważniejszych dystrybutorów materiałów hutniczych w krajach grupy Wyszehradzkiej. Grupa Raven osiąga obroty o wartości 300 mln EUR rocznie.

W związku z rozwojem do oddziału w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier-suwnicowy

Miasto: Gliwice

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Praca polega na załadunkach i rozładunkach materiałów hutniczych za pomocą suwnic sterowanych z poziomu roboczego „0”. Ponadto do obowiązków pracownika będzie należało: właściwe oznakowanie towaru, prawidłowe przyjęcie i wydanie, dbanie o ład i porządek na hali oraz przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji. Praca II-zmianowa od poniedziałku do piątku

w godzinach 06.00-14.15 i 12.45-21.00.

Wymagania:

Wymagamy wykształcenia zawodowego lub średniego oraz uprawnień na suwnice kat. IIS, wydanych przez UDT. Dodatkowo mile widziane będą: znajomość asortymentu hutniczego, aktualne uprawnienia na żurawie  i wózki widłowe.  Poszukujemy osób pracowitych, rzetelnych i kompetentnych.

Oferujemy:

Z naszej strony oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju (w razie chęci podjęcia pracy przeszkolimy z zakresu suwnic). Zapewniamy darmowe posiłki profilaktyczne, a ponadto posiadamy Fundusz Socjalny. Wynagrodzenie na okresie próbnym 3500,00 zł brutto.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.