RAVEN PL Sp. z o. o.

Jesteśmy Grupą RAVEN, w skład której wchodzi słowacka spółka akcyjna Raven , oraz spółki-córki mające swoje siedziby w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Grupa zatrudnia 750 pracowników i jest obecnie jednym z najważniejszych dystrybutorów materiałów hutniczych w krajach grupy Wyszehradzkiej. Grupa Raven osiąga obroty o wartości 300 mln EUR rocznie.

W związku z rozwojem do oddziału w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/Asystentka Menadżera Handlowego

Miasto: Gliwice

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w dziale handlowym. Polega ona na ścisłej współpracy z Menadżerem Handlowym, wspieranie go w procesie sprzedaży wyrobów hutniczych przydzielonym klientom. Ponadto do zadań kandydata będzie należało: aktywne utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami, udzielanie informacji dotyczących stanu magazynowego, dostępności towaru, warunków sprzedaży; rejestrowanie zapytań ofertowych, rezerwowanie towaru, sporządzanie ofert handlowych i dokumentów wydania towaru z magazynu; regularne monitorowanie płatności; ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej spraw handlowych.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 07.30 do 15.45.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie, doświadczenie w pracy w handlu i obsłudze klienta, znajomość asortymentu hutniczego mile widziana. Ponadto komunikatywność i profesjonalizm.

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.