Kierownik Salonu Orange
(umowa o pracę na czas określony )

Wrocław, ul. Świdnicka 40 (CH Renoma)
Region: dolnośląskie

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
  • planowanie i nadzorowanie realizacji sprzedaży produktów i usług Orange
  • bieżące raportowanie wyników sprzedaży
  • budowanie efektywnego zespołu
  • organizowanie pracy zespołu
  • wspieranie rozwoju pracowników w odniesieniu do indywidualnych potrzeb
  • dbałość o wizerunek Orange Polska
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • budujesz trwałe relacje z klientami i współpracownikami
  • angażujesz zespół w realizację celów
  • aktywnie poszukujesz nowych rozwiązań w obszarach wymagających modyfikacji
  • znasz techniki sprzedaży
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • masz wykształcenie wyższe
Mamy
dla Ciebie
  • realne wyzwania na co dzień
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • kartę sportową bez limitu
  • internet i telefon bez limitu
  • prywatną opiekę medyczną

Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs