ADMINISTRATOR DZIAŁU PERSONALNEGO

Kraków, małopolskie, Polska
5 dni temu

Praca w wymiarze: 1/1 etatu

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref.: JM/05/2019/CDP

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zarządzanie materiałami biurowymi
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowywanie raportów
  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacj

WYMAGANIA:

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, Outlook)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych.
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy
  • dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

ZAAPLIKUJ