Magazynier - jedna zmiana/konkurencyjne wynagrodzenie

Wrocław, dolnośląskie, Polska
104 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Magazynier.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z wysokim systemem premiowym
  • pracę tylko na jedną zmianę 6:00- 14:00
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • wstępne szkolenie wdrażające w obowiązki
  • terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w powierzone obowiązki

Twoje przyszłe zadania to:

  • opracowanie dokumentów dla Kurierów i Klientów
  • analiza wybranych parametrów w programie Excel
  • rozładunek i załadunek paczek

WYŚLIJ CV już teraz!

Zapraszamy rónież do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 504 862 749

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.