Junior Project Manager (Marketing)

Katowice, śląskie, Polska
37 dni temu

Polska, Katowice 33878/001 Permanent

Naszym klientem jest firma produkcyjna (FMCG), zdecydowany lider w swojej branży, produkty naszego klienta są rozpoznawalne w całym kraju oraz za granicą.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy ambitnej, dobrze zorganizowanej i nastawionej na realizuję celów osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów z obszaru marketingu.

Opis stanowiska / Job description:

  • Zar ządzanie poszczególnymi etapami wdrażania produktu
  • Zarządzanie cyklem życia projektu
  • Przygotowanie oraz nadzór nad harmonogramem prac wdrożeniowych
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, Jakości, Zakupów, Produkcją, R&D i Marketingu
  • Optymalizacja czasu wykonania projektów
  • Bieżące raportowanie wyników do Brand Managera
  • Prowadzenie komunikacji w zakresie prowadzonych projektów

Kogo szukamy / Profile description:

  • Min. 3-le tnie doświadczenie z branży spożywczej na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w programach pakietu Adobe (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop), Corel oraz podstawowa znajomość DTP
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy / We offer:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wysoki standard pracy
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny - bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396.60 zł brutto
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. karta multisport/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bonus świąteczny i urodzinowy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page