Specjalista ds. sprzedaży urządzeń grzewczych

miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
125 dni temu

HKS LAZAR sp. z o.o.

Firma HKS LAZAR jest wiodącym producentem kotłów pelletowych w Polsce.

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika będzie należała obsługa aktualnych klientów oraz pozyskiwanie nowych, udział w targach i wystawach na terenie województw: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie.

Wymagania:

Wymagamy doświadczenia w handlu, mile widziana znajomość branży.

Oferujemy:

Oferujemy ciekawą pracę w terenie, samodzielne stanowisko, wysokie wynagrodzenie, system szkoleń.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.