Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Magazynier.

Magazynier - bezpłatny transport/wolne weekendy

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Pabianice,Ozorków, Poddębice
Region: łódzkie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z roczną premią
  • 40 % dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • wolne weekendy a dla chętnych dodatkowo płatne nadgodziny
  • wstępny instruktaż wprowadzający w stanowisko
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia u Klienta
  • bezpłatny transport z Łodzi, Zgierza, Poddębic, Konstantynowa Łódzkiego, Ozorkowa

Oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • gotowości pracy w systemie zmianowym

Twoje główne zadania:

  • rozładunek i załadunek materiałów
  • proste prace magazynowe z obsługą skanera

Zapraszam do kontaktu 504 862 749, jeśli masz pytania!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.