w aktówce

 PZRE BESTAL Sp. z o.o.
Tychy/ Katowice

www.bestal.pl

firma działająca w sektorze energetycznym poszukuje pracownika na stanowisko:

TECHNOLOG - KOSZTORYSANT

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Numer ref.: "TECHNOLOG - KOSZTORYSANT"

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i opracowywanie zapytań ofertowych, kosztorysowanie w zakresie prefabrykacji elementów kotłowych, rurociągów,  zbiorników, wymienników, etc.
  • analiza techniczna i przedmiarowa dokumentacji projektowej
  • nadzór technologiczny nad realizacją przyjętych zamówień
  • kontakt i analiza ofert dostawców pod względem cenowym oraz zgodności z technicznymi założeniami projektowymi

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów i ofertowaniu w branży
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Mile widziane:

  • znajomość podstaw programu AutoCAD
  • doświadczenie przy bezpośredniej realizacji projektów
  • podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Od pracownika oczekujemy zaangażowania, kreatywności, dobrej organizacji.

 Oferujemy:

  • możliwość stałego zatrudnienia
  • rozwój zawodowy
  • pracę w kreatywnym zespole
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Aplikacje prosimy kierować za pomocą  przycisku APLIKUJ TERAZ
w temacie proszę wpisać: „Technolog – kosztorysant