Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy (spawalnictwo)
Miejsce pracy: Górny Śląsk/Dolny Śląsk

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie
  • zapewnienie doradztwa technicznego klientom
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej.
  • specjalistyczne szkolenia wraz z pozyskaniem uprawnień spawalniczych
  • pakiety benefitów ( karta Multisport, ubezpieczenie pracownicze, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, kursy językowe)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.