HR Business Partner

Koło, wielkopolskie, Polska
97 dni temu

Polska, Koło 33807/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna wyróżniająca się doskonałymi warunkami pracy i stabilnością zatrudnienia, wykorzystująca nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości. W związku z reorganizacją spółki i wdrażaniem nowej strategii poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko HR Business Partnera/Specjalisty ds. Rekrutacji i Rozwoju.

Podsumowanie / Job summary:

Nowo-tworzone stanowisko HR Business Partnera u naszego klienta, zakłada pełnienie roli kluczowego partnera dla kadry zarządzającej i kreatora rozwiązań HR.

Opis stanowiska / Job description:

  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska specjalistyczne)
  • Kształtowanie strategi Employer Brandingu
  • Koordynowanie procesu oceny rocznej
  • Udział w tworzeniu opisów stanowisk
  • Identyfikowanie talentów w organizacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i rozpoznawanie niezbędnych kompetencji
  • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR
  • Kontrola efektywności systemu benefitów i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych, prowadzenie analiz i proponowanie nowych rozwiązań
  • Udział w międzynarodowych projektach HR

Kogo szukamy / Profile description:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Ciekawość, pasja uczenia się, rozwijania
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia kwartalna i pakiet benefitów
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page