Pracownik inwentaryzacji (m/k)

Opole, opolskie, Polska
19 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Nr. ref.: a0t5800000ZsZ9UAAV

Obowiązki:

  • poszukujemy kandydatów, najlepiej studentów, do różnych pracy dorywczych, głównie inwentaryzacji w różnych lokalizacjach na terenie Opola i okolic,
  • najczęściej przeprowadzamy inwentaryzacje w sklepach odzieżowych, ale nie tylko,
  • w tej chwili szukamy osób, które byłyby dyspozycyjne na czerwiec na różne inwentaryzacje na terenie Opola.

Wymagania:

  • dyspozycyjność i chęci do pracy,
  • legitymacja studencka.

Oferujemy:

  • umowę-zlecenie,
  • stawkę - od 15,50 zł brutto za godzinę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.