Specjalista ds. płac (m/k)

Polska, Tychy 33907/001 Permanent

Naszym klientem jest firma produkcyjna z siedzibą w Tychach. Ze względu na zmiany personalne poszukujemy osoby, która chciałaby rozwinąć swoje umiejętności w obszarze płacowo-kadrowym.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty w obszarze płac. Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie zapewnienie pracownikom firmy wysokiej jakości usługi związane z administracją płacowo-kadrową.

Opis stanowiska / Job description:

  • Naliczanie oraz ewidencja wynagrodzeń oraz ich terminowe przekazywanie pracownikom
  • Sporządzanie dokumentów księgowych dotyczących wynagrodzeń i ZFSS
  • Odpowiedzialność za przelewy wynagrodzeń oraz zobowiązań wobec instytucji państwowych
  • Przygotowywaniem różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
  • Obsługa programu kadrowo- płacowego oraz programu Płatnik
  • Wsparcie współpracowników w sporządzaniu i ewidencji dokumentacji, deklaracji, badań oraz czasu pracy

Kogo szukamy / Profile description:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac
  • Bardzo dobra znajomość kodeksu pracy
  • Doświadczenie w obsłudze programu MS Excel oraz narzędzi służących do zarządzania zasobami ludzkimi
  • Znajomość programu e-nova będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju na stanowisku w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Opiekę medyczną,
  • Multisport,
  • Premia roczna.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page